BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Draudimo parduoti alkoholinius gėrimus rugsėjo 1 d. ir kitų Alkoholio kontrolės įstatymų laikėsi ne visi

Data

2018 09 04

Įvertinimas
0
no-entry-909933_960_720.png

Departamentas, kaip ir kasmet, pasitikdamas naujus mokslo metus, siekė nustatyti, kaip įmonės laikosi draudimo prekiauti alkoholiu mokslo ir žinių dieną. Kadangi šiemet įvairios mokslo įstaigos mokslo metus pasitiko ne ta pačia dieną, departamentas vykdė patikrinimus tiek rugsėjo 1-ą tiek rugsėjo 3 d.

Rugsėjo 1 d. Departamentas bendradarbiaudamas su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais, Vilniaus mieste vykdė patikrinimus, kurių metu nustatyti du alkoholinių gėrimų pardavimo atvejai. Rugsėjo 3 d. Departamentas kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnais, Anykščių rajone vykdė patikrinimus, kurių metu nustatyti trys alkoholinių gėrimų, asmenims, jaunesniems kaip 20 metų, pardavimo atvejai.

Primename, kad už alkoholinių gėrimų pardavimą rugsėjo 1 d. įmonėms gresia Alkoholio kontrolės įstatyme numatyta atsakomybė – bauda nuo 144 eurų iki 579 eurų. Už alkoholinių gėrimų pardavimą asmenims, jaunesniems kaip 20 metų Alkoholio kontrolės įstatyme numatyta atsakomybė – bauda nuo 289 eurų iki 868 eurų.

Jei turite klausimų dėl prekybos alkoholiniais gėrimais tvarkos arba informacijos apie daromus pažeidimus, galite kreiptis Departamento konsultacijų telefonu 8 706 68094 arba elektroniniu paštu ntakd@ntakd.lt .