BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Draudimas auginti ir platinti kanapes išlieka nepakitęs

Data

2018 11 09

Įvertinimas
0
Logo.png

2018 m. spalio 11 d. priimtas Lietuvos Respublikos narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolės įstatymo pakeitimo įstatymas, kuriuo Lietuvoje įteisintas kanapių naudojimas medicinos tikslais.

Departamentas pažymi, kad Įstatymo pakeitimas yra susijęs su vaistiniais preparatais, kurių sudėtyje yra kanapių, t.y. vaistais,  kurių saugumas ir veiksmingumas yra įrodytas moksliniais tyrimais, ir kurie yra registruoti teisės aktų nustatyta tvarka Lietuvoje arba įrašyti į Bendrijos vaistinių preparatų registrą. Šios nuostatos įsigalios 2019 metų gegužės 1 d.

Svarbu, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos narkotinių ir psichotropinių medžiagų kontrolės įstatymo nuostatomis Lietuvoje kanapės išlieka draudžiama medžiaga - jų auginimas bei platinimas Lietuvoje yra draudžiami, išskyrus pluoštines kanapes teisės aktų nustatyta tvarka.