Departamente vyko mokymai ūkio subjektams apie narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) teisėtos apyvartos kontrolės informacinę sistemą – PTAKIS

Data

2018 09 13

Įvertinimas
2
20180911_102815.jpg

Departamentas, bendradarbiaudamas ir siekdamas suteikti pagalbą ūkio subjektams, vykdantiems veiklą, susijusią su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), 2018 m. rugsėjo 11 d. Departamente organizavo mokymus.  

Mokymuose dalyviai buvo supažindinti su PTAKIS informacine sistema, prisijungimo ir informacijos teikimo būdais, aptartos dažniausiai pasitaikančios klaidos, teikiant duomenis apie prekursorių apyvartą, vykdytos praktinės užduotys.

Dalyviai supažindinti su pagrindiniais reikalavimais, vykdant veiklą, susijusią su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais prekursoriais, IV sąrašo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, įtartinais sandoriais.

Ūkio subjektai, norintys dalyvauti mokymuose ir susipažinti su reikalavimais, vykdant veiklą su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), kviečiami registruotis į sekantį seminarą, kuris įvyks spalio 18 d. Departamente.

Daugiau informacijos: http://ntakd.lrv.lt/lt/apklausos/mokymai-ukio-subjektams-teikiantiems-informacija-i-is-ptakis-ir-vykdantiems-veikla-su-prekursoriais