BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Departamentas taikys naują veiklos priežiūros rūšį– atitikties deklaracijos pildymą

Data

2018 01 09

Įvertinimas
0
Logo.png

2017 m. gruodžio 27 d. papildytos Ūkio subjektų veiklos, susijusios su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), patikrinimų atlikimo taisyklės, patvirtintos Departamento direktoriaus 2013 m. sausio 18 d. įsakymu Nr. T1-26 „Dėl Ūkio subjektų veiklos, susijusios su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), patikrinimų atlikimo taisyklių patvirtinimo“, kuriose numatyta nauja ūkio subjektų patikrinimo rūšis – subjektų veiklos vietos ir dokumentacijos atitikties nustatytiems reikalavimams narkotinių ir psichotropinių medžiagų (prekursorių) kontrolės srityje deklaracija (toliau – atitikties deklaracija).

Atitikties deklaracija sudarys galimybes ūkio subjektams, kurie atitinka tam tikrus kriterijus (laiku teikia informaciją, ūkio subjektai buvo tikrinti Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – Departamentas) valstybės tarnautojų, nebuvo nustatyta pažeidimų ir kt.), pateikti užpildytą atitikties deklaraciją ir tokiu būdu patvirtinti, kad jų veikla atitinka numatytus reikalavimus, vykdant veiklą su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), išvengiant veiklos vietos ir dokumentacijos tikrinimo ūkio subjekto veiklos vietoje.

Departamentas tikisi, kad atitikties deklaracija sumažins administracinę naštą ūkio subjektams, sudarys sąlygas ūkio subjektams savarankiškai įvertinti savo vykdomą veiklą bei pagerins bendradarbiavimo sąlygas tarp ūkio subjektų ir Departamento.

Atitikties deklaraciją galite rasti adresu:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/4d82dcd0eb1211e7acd7ea182930b17f