BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Departamentas organizuoja tarptautinį renginį padiskutuoti apie „dramblį kambaryje“ – narkotikų vartojimą pasilinksminimo vietose

Data

2017 06 01

Įvertinimas
0
asdasdasd.jpg

Narkotinių medžiagų vartojimo tema naktinio gyvenimo pasilinksmino vietose daugeliui atrodo kaip nepatogi tema išliko „drambliu kambaryje“ – reiškiniu apie kurį mažai kas nori diskutuoti. Europos šalys taip pat susiduria su įvairiais iššūkiais, rengdamos festivalius bei organizuodamos „naktinį gyvenimą“  bei taiko įvairias prevencines priemones, siekdamos saugesnių pasilinksminimo vietų.

Birželio 6 d. gyvos muzikos klube „Tamsta“ Departamentas kartu su Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centru organizuoja kitokio formato renginį „Narkotikų vartojimas Lietuvos naktinio gyvenimo aplinkoje: pavojai ir sprendimai“, į kurį kviečiami Lietuvos naktinių klubų, barų savininkai bei festivalio organizatoriai. Į šį renginį taip pat kviečiami savivaldybių, nevyriausybinių organizacijų atstovai, politikai bet kiti. Renginio tikslas - suteikti galimybę išgirsti, su kokiais iššūkiais susiduria kitos Europos šalys organizuodamos „naktinį gyvenimą“ bei ieškoti bendrų sprendimo būdų siekiant sumažinti rizikas lankytojų sveikatai ir saugumui. Tikimasi, kad į renginį atvykę užsienio šalių (Jungtinės Karalystės, Nyderlandų ir kt.) specialistai, Lietuvos festivalių organizatoriai bei kiti pranešėjai padės atrasti sąlyčio taškus tarp verslininkų, valstybinių institucijų bei nevyriausybinių organizacijų, siekiat kurti saugesnę Lietuvos naktinio gyvenimo aplinką.

Renginio moderatorius – Rolandas Mackevičius

Registracija į renginį

Renginio programa