BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


DEPARTAMENTAS ORGANIZAVO MOKYMUS SPECIALISTAMS KAIP VYKDYTI KOKYBIŠKĄ PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCIJĄ

Data

2016 12 08

Įvertinimas
0
IMG_3806a.jpg

Departamentas 2016 m. gruodžio 7 d. organizavo jau antruosius mokymus, kurių tikslas buvo supažindinti Lietuvos specialistus su Europos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės standartais (http://prevention-standards.eu/), padėti ir skatinti vykdyti kokybišką prevencinę veiklą.

Mokymuose dalyvavo ir praktiškai dirbti su minėtais standartais išbandė Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Visagino savivaldybės, Visagino socialinių paslaugų centro, Vilniaus priklausomybės ligų centro, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Kalėjimų departamento, Vilniaus mokyklų specialistai bei nevyriausybinių organizacijų atstovai. Departamentas nuoširdžiai dėkoja Vilniaus miesto savivaldybės administracijai už suteiktas patalpas.

Mokymus kaip taikyti Europos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės standartus planuojama organizuoti ir 2017-2018 m.

Departamentas 2016 m. taip pat išvertė, adaptavo ir išleido Europos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės standartų vadovo sutrumpintą variantą. Departamentas tikisi, kad leidinys bus naudingas Lietuvos specialistams, kurie kuria, vykdo, vertina ar finansuoja psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos priemones, taip pat politikos formuotojams, Narkotikų kontrolės ir Vaiko gerovės komisijų nariams, ir prisidės prie mūsų šalyje vykdomos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės gerinimo.