BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Departamentas išleido leidinį „Metinis pranešimas 2019“

Data

2019 11 05

Įvertinimas
0
gdgdg.jpg

Departamentas parengė leidinį „Metinis pranešimas 2019“, kuriame apžvelgiami svarbiausi metų psichoaktyviųjų medžiagų kontrolės ir vartojimo prevencijos politikos formavimo bei įgyvendinimo įvykiai, taip pat pateikiami naujausi su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu susiję statistiniai duomenys, atspindintys ne tik vartojimo tendencijas, bet ir neigiamas socialines, sveikatos, teisines ir kitas pasekmes, kurios paliečia tiek individą, tiek ir visą visuomenę.

Kviečiame plačiau susipažinti su Europos ir Lietuvos narkotikų rinkomis ir vartojimo tendencijomis ir  sužinoti apie taikomas efektyviausias prevencines priemones bei nevyriausybinių organizacijų vaidmenį mažinant stigmą priklausomų asmenų atžvilgiu ir bendradarbiavimo su valstybinėmis institucijomis svarbą.

“Metiniame pranešime 2019“ plačiau susipažinsite su svarbiausiu 2018 metais parengtu strateginiu dokumentu - Valstybine narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės ir vartojimo prevencijos 2018–2028 m. programa, numatančia ilgalaikius valstybės siekius, prioritetus ir įsipareigojimus, formuojant ir įgyvendinant narkotikų, tabako ir alkoholio paklausos ir pasiūlos mažinimo priemones. Taip pat rasite informaciją, su kokiais iššūkiais susidūrė visuomenė ir ūkio subjektai prisitaikant prie naujų, 2018 m. įsigaliojusių Alkoholio kontrolės įstatymo reikalavimų normų, kaip sekėsi priežiūros institucijoms vykdyti šių normų užtikrinimą.

Tikimės, kad šis informacinis leidinys taps puikiu faktinių duomenų ir žinių šaltiniu politikos formuotojams, visiems dirbantiems narkotinių ir psichotropinių medžiagų, alkoholio ir tabako vartojimo prevencijos ir kontrolės, reabilitacijos, visuomenės ir asmens sveikatos srityse bei pasitarnaus žiniasklaidos priemonėms.

Departamento parengtą „Metinį pranešimą 2019“ galite rasti čia