BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Departamentas išleido leidinį „Metinis pranešimas 2017“

Data

2017 11 22

Įvertinimas
0
Be pavadinimo.jpg

Departamento parengtame leidinyje „Metinis pranešimas 2017“ apžvelgiami svarbiausi 2016 m. psichoaktyviųjų medžiagų kontrolės ir vartojimo prevencijos politikos formavimo bei įgyvendinimo įvykiai, taip pat pateikiami naujausi su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu susiję statistiniai duomenys, atspindintys ne tik vartojimo tendencijas, bet ir neigiamas socialines, sveikatos, teisines ir kitas pasekmes, kurios paliečia tiek individą, tiek ir visą visuomenę.

Tikimės, kad šis paruoštas leidinys padės įvertinti ir keisti tas prevencijos ir kontrolės priemones, kurios rezultatų neatnešė, bei tobulinti ir plėsti tas sritis, kurios rodė teigiamus rezultatus. Tik ilgalaikė, nuosekli ir tampriu bendradarbiavimu tarp institucijų pasižyminti psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės politika gali duoti teigiamus rezultatus ilgalaikėje perspektyvoje.

Nuolatinė situacijos stebėsena bei naujų iššūkių identifikavimas, taip pat įsisenėjusių problemų sprendimas, pasitelkiant efektyviausias ir įrodymais grįstas priemones, vienas iš esminių Departamento prioritetų bei įrankis raginant visas valstybės institucijas koordinuotai dirbti psichoaktyvių medžiagų kontrolės ir vartojimo prevencijos srityje.

Departamento 2017 m. metinį pranešimą galite rasti čia