BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Departamentas intensyviai tęsia Ankstyvosios intervencijos programos pristatymą savivaldybėms

Data

2017 12 15

Įvertinimas
0
DSC_0436.JPG

Departamentas intensyviai tęsia diskusijas su savivaldybėmis pristatant Ankstyvosios intervencijos programą, kaip gerosios praktikos įrankį darbui su jaunais asmenimis, kurie eksperimentuoja alkoholiu ir narkotikais, aptariant programos įgyvendinimo kokybės užtikrinimą, jaunų asmenų įpareigojimo dalyvauti ar savanoriško dalyvavimo programoje galimybes. 2017 m. gruodžio 14 d. Departamento atstovai lankėsi Mažeikių rajono savivaldybėje, kuriame dalyvavo Mažeikų rajono, Akmenės rajono, Telšių, Plungės rajono, Skuodo rajono savivaldybių administracijų Vaiko gerovės komisijų, teritorinių policijos įstaigų, pedagoginių psichologinių tarnybų, visuomenės sveikatos biurų atstovai.

Departamentas, kaip Ankstyvosios intervencijos programą diegianti institucija, atsakingas už Ankstyvosios intervencijos programos mokymų plėtrą Lietuvos mastu. Artimiausi mokymai Vilniuje vyks 2017 m. gruodžio 19-20 d. savivaldybių visuomenės sveikatos biurų, pedagoginių psichologinių tarnybų specialistams, papildomi mokymai numatomi ir 2018 m. pradžioje. 

Planuojama, kad nuo 2018 metų eksperimentuojantys ar nereguliariai vartojantys psichoaktyviąsias medžiagas jaunuoliai galės dalyvauti Ankstyvosios intervencijos programoje visose Lietuvos savivaldybėse.