BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl vandens pypkių nuomos

Data

2020 11 09

Įvertinimas
0
medis2.jpg

Populiarėjant vandens pypkių (kaljanų) nuomai ir prekybai, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas paruošė rekomendacijas vandens pypkių prekybos ar nuomos veiklą vykdantiems ar numatantiems vykdyti šią veiklą ūkio subjektams.

Departamentas, siekdamas padėti juridiniams ir fiziniams asmenims tinkamai organizuoti vandens pypkių nuomos ar prekybos veiklą, primena apie sąlygas, kurias turi užtikrinti ūkio subjektai:

  • Draudžiama nuomoti, parduoti vandens pypkes ir tabako gaminius asmenims iki 18 metų.
  • Draudžiama siųsti, vežti tabako gaminius vartotojams į jų nurodytas vietas nepriklausomai nuo to, ar tabako gaminiai bus vežami atskirai, su vandens pypkėmis ar su kitomis prekėmis.
  • Nuomoti tabako gaminius su vandens pypkėmis ar be jų yra draudžiama.
  • Tabako gaminiais gali prekiauti asmenys, vyresni nei 18 metų.

Departamentas primena, kad teisę parduoti, laikyti tabako gaminius, įskaitant vandens pypkių tabaką, turi tik licencijas versti atitinkama su tabako gaminiais turintys juridiniai asmenys ir tik licencijoje nurodytose vietose ir adresais. O pati vandens pypkių, t.y. pačių prietaisų nuomos ir prekybos veikla nėra licencijuojama.

Dėl papildomos informacijos ir konsultacijų suteikimo maloniai prašome kreiptis į Tabako ir alkoholio kontrolės skyrių tel. 8 706 68094.