BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl prekybos alkoholiniais gėrimais valstybinių švenčių metu nuo 2018 m. sausio 1 d.

Data

2017 12 28

Įvertinimas
56
2018 kalendoriaus tinklelis.jpg

Departamentas pastaruoju metu sulaukė daug paklausimų dėl 2018 m. sausio 1 d. įsigaliosiančių Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimų, susijusių su prekyba alkoholiniais gėrimais valstybinių švenčių metu.

Primename, kad sausio 1 d. įsigaliosiantys Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimai numato, kad prekybos vietose alkoholiniais gėrimais prekiauti draudžiama pirmadieniais – šeštadieniais iki 10 val. ir nuo 20 val., o sekmadieniais iki 10 val. ir nuo 15 val. Viešojo maitinimo vietose pirmadieniais – šeštadieniais iki 10 val. ir nuo 20 val., o sekmadieniais iki 10 val. ir nuo 15 val., gali būti parduodami tik pilstomi alkoholiniai gėrimai ir tik užtikrinant jų vartojimą vietoje.

Taigi atkreipiame dėmesį, kad įstatymų leidėjas naujais pakeitimais nenumatė specialių apribojimų alkoholinių gėrimų prekybai valstybinių švenčių dienomis. Pažymėtina, kad 2018 m. sausio 1 d. yra pirmadienis, todėl prekybos įmonėse alkoholiniais gėrimais prekiauti draudžiama iki 10 val. ir nuo 20 val., o viešojo maitinimo vietose - iki 10 val. ir nuo 20 val. alkoholiniai gėrimai gali būti parduoti tik išpilstyti ir tik užtikrinant jų vartojimą vietoje.

Jei turite klausimų, kviečiame kreiptis tel. 8 706 68094 arba elektroniniu paštu [email protected].