BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atnaujinta NINFO: pilna informacija apie Lietuvoje kontroliuojamas narkotines ir psichotropines medžiagas

Data

2018 06 28

Įvertinimas
2
ninfo Mantas.png

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas informuoja apie Departamento internetinėje svetainėje esančios informacinės skilties „NINFO“ (Informacija apie narkotikus) papildymą.

NINFO skiltyje galite rasti struktūrizuotą informaciją apie Lietuvoje kontroliuojamas narkotines ir psichotropines medžiagas (toliau – kontroliuojama medžiaga).

Narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašus Lietuvoje sudaro trys sąrašai. Dauguma I-ojo sąrašo kontroliuojamų medžiagų yra įtrauktos į narkotinių ir psichotropinių medžiagų darinių grupes, o kai kurios - individualiai, todėl NINFO lentelėje rasite "išskleistą" visą I-ąjį narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašą.

Nuo šiol NINFO lentelėje galėsite rasti ir į II-ąjį bei į III-ąjį narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašus įtrauktas kontroliuojamas medžiagas.  

Skiltyje NINFO pateikiama ši informacija:

  • kontroliuojamos medžiagos pavadinimas (abėcėline tvarka);
  • darinių grupės, kuriai priklauso medžiaga, pavadinimas;
  • cheminis kontroliuojamos medžiagos pavadinimas;
  • kiti galimi medžiagos pavadinimai (cheminiai, gatvės ir pan.);
  • įtraukimo į Narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašus data (t.y. nuo kada kontroliuojamai medžiagai taikomos rinkos ribojimo priemonės);
  • nuoroda į teisės aktą, kuriuo medžiaga buvo įtraukta į Narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašus.

Pateikiamas medžiagų sąrašas nėra baigtinis. Nustačius kontrolės priemones naujoms rinkoje atsiradusioms medžiagoms, sąrašas bus periodiškai atnaujinamas ir papildomas.

Skiltyje NINFO pateikta informacija prieinama tik registruotiems vartotojams.

NINFO skiltį galite rasti adresu http://visuomene.ntakd.lt/ninfo

Taip pat NINFO skiltis pasiekiama Departamento svetainėje www.ntakd.lrv.lt, lango apačioje paspaudus nuorodą: