BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atnaujinta EU-CEG informacinė skiltis

Data

2018 10 01

Įvertinimas
0
Logo.png

Jūsų patogumui Departamentas interneto svetainėje atnaujino lietuvių ir anglų kalbomis parengtą EU-CEG informacinę skiltį.

EU-CEG skiltyje yra pateikta:

  • pagrindinė informacija, reikalinga ūkio subjektams, norintiems bendru Europos Komisijos elektroninio registravimo portalu EU-CEG pateikti pranešimus apie Lietuvos rinkai skirtus tabako gaminius, elektronines cigaretes ir jų pildykles;
  • nuorodos į Europos Komisijos EU-CEG interneto svetainę;
  • gamintojų ir importuotojų pateiktų pranešimų apie tabako gaminių sudedamąsias dalis ir išsiskiriančias medžiagas bei elektronines cigaretes ir jų pildykles sąrašai.

EU-CEG informacinę skiltį rasite Departamento naujai sukurtame daugiafunkciniame konsultavimo modelyje medis.ntakd.lt ir Departamento interneto svetainėje www.ntakd.lrv.lt, pradinio puslapio apačioje paspaudę nuorodas: