BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atnaujinta duomenų teikimo sistema PTAKIS

Data

2018 06 21

Įvertinimas
5
Logo.png

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau - Departamentas), siekdamas subjektams sudaryti geresnes sąlygas teikti duomenis apie narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakus (prekursorius) bei į oficialų sąrašą neįtrauktas medžiagas, atnaujino Narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) teisėtos apyvartos kontrolės informacinę sistemą PTAKIS (toliau - PTAKIS).

Atnaujintas PTAKIS ūkio subjektams suteikia galimybę subjektams importuoti duomenis apie veikloje naudojamus narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakus (prekursorius) bei į oficialų sąrašą neįtrauktas medžiagas iš buhalterinės apskaitos tiesiogiai į duomenų teikimo sistemą, taip pat perkelti duomenis apie sandorius iš ankstesnių ketvirčių į reikiamą periodą, juose pakeičiant tik medžiagų kiekius. Atkreipiame subjektų dėmesį, kad yra pakeistas 3 kategorijos narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) mato vienetas iš litrų į kilogramus.

Subjektai, pateikę duomenis apie savo veikloje naudojamus narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakus (prekursorius) bei į oficialų sąrašą neįtrauktas medžiagas Departamentui, turės galimybę patys atšaukti pateiktą ataskaitą bei keisti ar taisyti teikiamus duomenis. Periodo ataskaitos duomenis galima bus koreguoti tol, kol periodo atskaitos nepatvirtino Departamento atsakingas  darbuotojas.

Atnaujintą PTAKIS naudojimosi instrukciją galite rasti internetinėje svetainėje:

http://ntakd.lrv.lt/uploads/ntakd/documents/files/ptakis-vartotojo-vadovas.pdf

Prisijungimo instrukciją prie PTAKIS per elektroninius valdžios vartus rasite internetinėje svetainėje adresu:

http://ntakd.lrv.lt/uploads/ntakd/documents/files/igaliojimai_pdf.pdf

Duomenų importo iš buhalterinės apskaitos pavyzdį į PTAKIS galite rasti internetinėje svetainėje adresu:

http://ntakd.lrv.lt/uploads/ntakd/documents/files/ptakis-importo-pvz.xlsx

Dėl duomenų pateikimo į PTAKIS  Departamento specialistai konsultuoja  telefonais 8 706 631 93, 8 706 631 90.

Dėl prisijungimo prie PTAKIS per el. valdžios vartus maloniai prašome kreiptis telefonu (8 5) 266 51 84 darbo dienomis nuo 8.00 iki 22.00 val.