BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aptartos alkoholio verslui aktualios naujienos

Data

2020 10 19

Įvertinimas
0
computer-768696_1920.jpg

Spalio 16 dieną įvyko Departamento organizuotas virtualus pasitarimas su verslo atstovais bei asocijuotomis verslo struktūromis, veikiančiomis alkoholio gamybos bei prekybos srityje. Pasitarimo metu Departamento atstovai  pristatė  nuo 2020 m. lapkričio 1 d. įsigaliosiančius Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimus bei atsakė į pateiktus klausimus. Po pristatymo vyko diskusijos dėl šių pakeitimų taikymo ir aptartos kitos svarbios aktualijos.

Kaip paminėjo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorius Renaldas Čiužas įžanginėje kalboje, tokie susitikimai nuo šiol turėtų tapti reguliarūs ir glaudesnis verslo bei viešojo sektoriaus tarpusavio bendradarbiavimas padėtų užtikrinti tinkamą Alkoholio kontrolės įstatymo  nuostatų įgyvendinimą  bei išvengti pažeidimų.

Maloniai kviečiame su pasitarimo medžiaga susipažinti paspaudus nuorodą čia ir prisidėti prie vienodo verslo veiklos reikalavimų  taikymo užtikrinimo Lietuvoje.

Dėkojame dalyvavusiems susititikime!

Dėl papildomos informacijos ir konsultacijų suteikimo maloniai prašome kreiptis į Tabako ir alkoholio kontrolės skyrių tel. 8 706 68094.