BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


APIE GALIMYBES SULAUKTI PAGALBOS - INFORMACIJA DIDŽIŲJŲ LIETUVOS MIESTŲ VIEŠAJAME TRANSPORTE

Data

2018 03 06

Įvertinimas
0
Logo.png

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kartu su trylika partnerių, vykdydamas Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamą projektą „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“ bei skatindamas asmenis, priklausomus  nuo psichoaktyviųjų medžiagų ir/ar jų šeimos narius/artimuosius kreiptis pagalbos, pradeda didžiųjų Lietuvos miestų (Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos) viešajame transporte, kuriame įrengti vaizdo ekranai, transliuoti video klipą.

Video klipe vaizdžiai ir įtaigiai pateikiama pagrindinė žinutė, kad pagalba Lietuvoje yra prieinama, tereikia kreiptis į priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenes, kuriose asmuo galės: dalyvauti 7-18 mėnesių trukmės sveikimo programoje; analizuoti ir spręsti savo problemas individualiai ir grupėje; gauti nuolatinę psichologo ir socialinio darbuotojo pagalbą; tobulinti socialinius įgūdžius, reikalingus savarankiškam gyvenimui; dalyvauti, darbo, dailės, muzikos ar sporto užsiėmimuose; gauti laikinas apgyvendinimo ir  maitinimo paslaugas; šeimos nariams gauti palaikymą ir konsultacijas.   

Mūsų visų siekis ne tik mažinti socialines psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo pasekmes asmeniui, jo artimiesiems ir visuomenei, plėsti teikiamų paslaugų aprėptį ir prieinamumą,  bet ir didinti supratimą apie priklausomybių ligas bei mažinti stigmą priklausomų asmenų atžvilgiu.