BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Naudinga informacija verslo naujokui

VERSLO NAUJOKO STATUSAS

 

1. Verslo naujokas – tai naujai įsisteigusios įmonės, asmenys, įregistravę individualią veiklą arba įsigiję verslo liudijimus. Naujoko statusas trunka 12 mėnesių nuo įregistravimo į registrą dienos arba nuo veiklos, susijusios su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), su į oficialų sąrašą neįtrauktomis medžiagomis pradžios bei su į narkotinių ir psichotropinių medžiagų IV sąrašą įrašytomis medžiagomis.

2. Verslo naujokui patikrinimo metu suteikiama metodinė pagalba ir pateikiama metodine medžiaga susijusi su veiklos vykdymu.

3Verslo naujokas turi teisę kreiptis į Departamentą dėl individualių mokymų, susijusių su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), su į oficialų sąrašą neįtrauktomis medžiagomis bei su į narkotinių ir psichotropinių medžiagų IV sąrašą įrašytomis medžiagomis. Mokymai gali būti pravedami atvykus į Departamentą, iš anksto suderintu laiku arba nuotoliniu būdu internetu.

 

 

Visą reikalingą informaciją galite rasti paspaudę ant šios nuorodos:
https://ntakd.lrv.lt/nuorodos/verslo-naujokams

Naujas prekursorių reglamentavimas - Reglamentas 2020/1737

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-22