BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tarpinstitucinės veiklos, susijusios su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), licencijavimo ir registravimo komisijos

Mums svarbi jūsų nuomonė.

Čia galite pateikti pasiūlymus dėl darbo grupių/ komisijų veiklos gerinimo.

Teikti pasiūlymą

Komisijos sprendimai įforminami protokolais, nurodant datą, protokolo eilės numerį, dalyvavusius Komisijos narius, svarstytus klausimus ir priimtus siūlymus, nurodomi balsavimo rezultatai (pažymima, kas balsavo „už“, „prieš“ ar „susilaikė“). Taip pat įrašoma atskiroji Komisijos nario nuomonė, jei tokia buvo. Su visais Komisijos nariais bei šio Darbo reglamento 7.5 ir 7.6 punktuose nurodytais asmenimis suderintą Komisijos protokolą pasirašo Komisijos pirmininkas (jo nesant – Komisijos pirmininko pavaduotojas) ir Komisijos sekretorius. Protokolo projektas parengiamas ir Komisijos nariams bei šio Darbo reglamento 7.5 ir 7.6 punktuose nurodytiems asmenimis derinimui pateikiamas ne vėliau kaip per 3 darbo dienas. Prie protokolo pridedamos paraiškos ir kiti susiję dokumentai.