BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Karjeros galimybės

Už Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento interneto svetainėje skelbiamos informacijos teikimą skyriuje „Paskatinimai ir apdovanojimai“ atsakinga Bendrųjų reikalų ir vidaus administravimo skyriaus vedėja Erika Baubaitė

tel. nr.  8 699 29566 , el. paštas: [email protected]

Praktika Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamente - tai puiki proga susipažinti su Vyriausybės įstaigos veikla, valstybės tarnybos sistema, įstaigos veikos sritimis, pamatyti, kaip mes dirbame ir kuo gyvename.

Nuolatos priimame studentus atlikti praktiką departamente. 

 

 

 

Įdomus darbas laukia Tavęs! Tavo karjera gali prasidėti ir sėkmingai tęstis būtent čia.  Prašymų laukiame iki rugsėjo 5 d. imtinai.

 

 

Darbas NTAKD - perspektyvus pasirinkimas. Ieškome kolegos/ės tarptautiniam bendradarbiavimui. Prašymų laukiame iki rugpjūčio 26 d. imtinai.

 

 

Siūlome įdomų darbą prevencijos prevencijos srityje. Skelbimas galioja iki 2022 08 29. 

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-22