WWW.NERŪKYSIU.LT – PIRMAS ŽINGSNIS METIMO LINK

Data

2019 03 28

Įvertinimas
0
yyyuuy.png

Vis daugiau rūkančiųjų informacijos apie šį žalingą įprotį ir pagalbos galimybes randa Departamento sukurtoje interneto svetainėje www.nerukysiu.lt.

Džiaugiamės, jog nuo 2019 m. pradžios svetainėje apsilankė daugiau 16 tūkst. lankytojų, aktyvių naudotojų kiekvieną mėnesį  – daugiau nei 5 tūkst. Daugiausiai lankytojų svetainė sulaukia iš Lietuvos, tačiau trejetuke yra ir Jungtinė Karalystė bei Jungtinės Amerikos Valstijos.

Ankstesniais laikotarpiais, svetainės lankytojai aktyviausi būdavo popiet, dabar – lankytojai aktyvūs visą parą. Tarp lankytojų populiariausios šios svetainės rubrikos: „Kaip mesti rūkyti?“, „Rūkymo žala sveikatai“,  „Kaip įveikti rūkymo badą?“, „Elektroninės cigaretės“. Tai rodo, kad svetainės turinys yra aktualus, lankytojai domisi savo sveikata, jiems patrauklūs testai, įrankiai, kurie padeda sužinoti rūkančiojo tipą ir priklausomybės laipsnį bei įvairius pagalbos būdus, padedančius mesti rūkyti ir pan. 

Kviečiame apsilankyti svetainėje www.nerukysiu.lt, susipažinti su jos turiniu ir pakviesti draugus bei artimuosius prisijungti!

UA-79662928-1