„Saugi erdvė“ komanda tęsia savo veiklą „Yagos“ festivalyje

Data

2017 08 10

Įvertinimas
0
IMG_8509.JPG

Rugpjūčio 4–6 dienomis Spenglos draustinyje vykusiame festivalyje „Yaga“ jau antrą kartą buvo vykdoma edukacinė iniciatyva „Saugi erdvė“. Edukacinėje palapinėje festivalių dalyviams teikta informacija apie psichoaktyviųjų medžiagų poveikį ir riziką, lytiškai plintančias ligas, vairavimą apsvaigus. Vyko atviros diskusijos, kurių metu dalyviai galėjo užduoti „nepatogius“ klausimus ir be moralizavimo gauti pagrįstus ir objektyvius atsakymus.  Palapinės lankytojai džiaugėsi galimybe pasitikrinti blaivumą alkotesteriais.   

Departamentas tikisi, kad ši edukacinė iniciatyva skatina žmones rūpintis savo sveikata bei prisideda prie festivalio dalyvių sąmoningumo didinimo.

Šiemet „Saugi erdvė“ komanda numato vykti ir į „Loftas Fest“.

Edukacinę iniciatyvą „Saugi erdvė“ įgyvendina Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, Koalicija „Galiu gyventi“, Vilniaus priklausomybės ligų centras, ŽIV ir AIDS paveiktų moterų bei jų artimųjų asociacija „Demetra“, UAB „Alkotesteris“, Sveikatos apsaugos ministerijos ekstremalių sveikatai situacijų centro apsinuodijimų informacijos biuras, VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Ūminių apsinuodijimų skyrius ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

UA-79662928-1