RENGINYJE „PATIRTYS IR IŠŠŪKIAI“ DALINTASI ĮŽVALGOMIS APIE PSICHOLOGINĘ SOCIALINĘ REABILITACIJĄ LIETUVOJE

Data

2017 11 14

Įvertinimas
0
IMG_4929.JPG

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau - Departamentas) kartu su trylika partnerių, vykdydamas Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamą projektą „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“ (toliau - Projektas) 2017 m. lapkričio 14 d. organizuotame renginyje „Patirtys ir iššūkiai“ aptarė ne tik Projekto vykdymo patirtis, iškylančius sunkumus ir jų įveikimo galimybes, bet ir pabrėžė socialinės psichologinės reabilitacijos naudą, kuri suteikia priklausomam nuo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo asmeniui galimybes grįžti į pilnavertį gyvenimą.

Renginyje  dalyvavo ir pranešimus priklausomybių bei su ja susijusių gretutinių ligų bei psichologinės socialinės reabilitacijos paslaugų teikimo temomis skaitė Vilniaus universiteto, Pravieniškių pataisos namų, Respublikinio priklausomybės ligų centro ir socialinės psichologinės reabilitacijos paslaugas asmenims, priklausomiems nuo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo, teikiantys specialistai.

Mūsų visų siekis ne tik mažinti socialines psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo pasekmes asmeniui, jo artimiesiems ir visuomenei, plėsti teikiamų paslaugų aprėptį ir prieinamumą  bet ir didinti supratimą apie priklausomybių ligas bei mažinti stigmatizaciją priklausomų asmenų atžvilgiu.

UA-79662928-1