NAUJI MOKSLO METAI – SU ATSINAUJINUSIA INTERNETO SVETAINE WWW.AŠKRITIŠKAS.LT

Data

2019 09 05

Įvertinimas
0
2.png

Narkotikų, tabako ir alkoholio departamentas, įgyvendindamas psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos priemones vadovaujasi nemoralizuojančiu ir negąsdinančiu požiūriu, žinome, kad jaunam žmogui psichoaktyviųjų medžiagų tema yra įdomi ir manome, kad juos turi pasiekti patikima ir tiksli informacija ne tik apie psichoaktyviąsias medžiagas, bet ir apie su jų vartojimu susijusias rizikas, galimybes gauti pagalbą bei alternatyvas, kurias galima pasirinkti vietoje vartojimo. Vadovaudamiesi tokiu požiūriu tarptautiniu mastu esame gana modernūs, panašias iniciatyvas įgyvendina tokios šalys, kaip Vokietija ir Anglija.

Departamento sukurta ir atnaujinta interneto svetainė www.aškritiškas.lt kviečia prisijungti jaunuolius nuo 14 m. ir skatina būti atvirus bendrauti, veikti, nebijoti iššūkių ir atsakomybės, o svarbiausia – sveikai ir įdomiai gyventi, pasitikėti savimi. Interneto svetainė turi 9 rubrikas, kurios yra nuolatos atnaujinamos, remiantis jaunimo aktualijomis ir naujienomis, susijusiomis ne tik su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu, bet ir su produktyviu laisvalaikio praleidimu, saviugda.

www.aškritiškas.lt negyvuotų be socialinių partnerių, kurie savo dovanomis prisideda prie K.A.S. bendruomenės kūrimo bei vertybių puoselėjimo. Bendradarbiaudami su Klaipėdos jaunimo teatru, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, „Domino“ teatru, klubu „Tamsta“, COSMOS paukščių taku, Klaipėdos dramos teatru ir Siemens arena bendruomenės nariams padovanojome daugiau nei 30 pakvietimų į skirtingus renginius. Dėkojame partneriams, džiaugiamės ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo!

UA-79662928-1