Departamentas vykdo patikrinimus naktiniuose klubuose

Data

2017 02 23

Įvertinimas
0
1.jpg

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, bendradarbiaudamas su policija ir Valstybine mokesčių inspekcija, šiemet jau du savaitgalius organizavo naktinių klubų, kuriuose vykdoma mažmeninė prekyba alkoholiniais gėrimais, patikrinimus.

Dalyvaujant Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos pareigūnams, sausio mėnesį buvo patikrinti du Vilniaus senamiestyje veikiantys naktiniai klubai. Patikrinimų metu buvo nustatyti du Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pažeidimai (vienu atveju naktinio klubo patalpose buvo sudarytos sąlygos rūkymui, kitu atveju naktiniame klube buvo parduodami netinkamai paženklinti tabako gaminiai).Taip pat bendradarbiaujant su Utenos apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, vasarį buvo patikrinti du Utenoje veikiantys naktiniai klubai. Šių patikrinimų metu viename iš naktinių klubų buvo rasti keturi neblaivūs nepilnamečiai asmenys.

Departamentas 2017 m. planuoja naktinių klubų, kitų masinio pasilinksminimo vietų ir renginių priežiūrai skirti didelį dėmesį, todėl panašūs patikrinimai naktiniuose klubuose savaitgaliais ir nakties metu bus vykdomi visoje Lietuvoje.

Įvertinę jau atliktų patikrinimų rezultatus Departamentas primena, kad teisės aktai draudžia rūkyti (vartoti tabako gaminius ir elektronines cigaretes) visuose restoranuose, kavinėse, baruose, kitose viešojo maitinimo įstaigose, klubuose, diskotekose, kitose laisvalaikio praleidimo įstaigose (išskyrus specialiai įrengtus cigarų ar pypkių klubus), o šio draudimo įgyvendinimą privalo užtikrinti šių laisvalaikio praleidimo įstaigų administracija. Taip pat ir toliau bus tikrinama kaip viešojo maitinimo įstaigų (tarp jų – ir naktinių klubų) administracija užtikrina, kad asmenys iki 18 metų šių įstaigų patalpose nevartotų alkoholinių gėrimų.

Linkime pramogauti saugiai.

UA-79662928-1