Departamentas vykdė patikrinimus masiniame renginyje

Data

2017 03 02

Įvertinimas
0
matas kaziuko panorama panorama.jpg

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, bendradarbiaudamas su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariatu, 2017-02-25 vykdė patikrinimus Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje vykusioje Užgavėnių šventėje.

Patikrinimų metu nustatyta, kad pilstomais alkoholiniais gėrimais masiniame renginyje prekiaujančios įmonės „pamiršta“ Alkoholio kontrolės įstatymo nuostatą, numatančią, kad masiniuose renginiuose ir mugėse leidžiama pilstyti tik alų, alaus mišinius su nealkoholiniais gėrimais ir natūralios fermentacijos sidrą (kurių tūrinė etilo alkoholio koncentracija neviršija 7,5 procento), tačiau neleidžiama pilstyti jokių kitų alkoholinių gėrimų (pvz., vyno, įvairių vyno gėrimų, midaus ir t. t.).

Departamentas primena, kad natūralios fermentacijos alkoholinius gėrimus (tokius kaip pvz., natūralios fermentacijos vyną), kurių tūrinė etilo alkoholio koncentracija neviršija 7,5 procento, turint atitinkamą vienkartinę licenciją, masiniuose renginiuose ir mugėse leidžiama parduoti tik išpilstytus į gamyklinę tarą.

Linkime gražių ir blaivių pavasarinių renginių ir mugių!

UA-79662928-1