Departamentas tęsia seminarų ciklą apie Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimus

Data

2017 11 24

Įvertinimas
2
NTAKD pradeda konsultacijas_1.jpg

Departamentas, bendradarbiaudamas su Lietuvos policijos mokykla ir Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, tęsia seminarų ciklą Lietuvos policijos pareigūnams ir savivaldybių tarnautojams apie 2018 m. sausio 1 d. įsigaliosiančius Alkoholio kontrolės įstatymo bei Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimus.

2017 m. lapkričio 22 d. Lietuvos policijos mokykloje vykusiame seminare dalyvavo Kauno, Marijampolės ir Alytaus apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų pareigūnai ir šio regiono savivaldybių tarnautojai.

Seminare dalyvavę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus atstovai savo pranešime su kolegomis pasidalino praktika kontroliuojant naktinę prekybą alkoholiu Kauno mieste.

Dėkojame Lietuvos policijos mokyklos, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kolektyvui ir vadovybei už puikų renginio organizavimą, taip pat – visiems renginio dalyviams už aktyvumą.

Analogiškuose seminaruose jau dalyvavo Šiaulių, Telšių, Klaipėdos ir Tauragės apskričių policijos pareigūnai bei savivaldybių tarnautojai, o š. m. gruodžio mėnesį planuojamuose renginiuose su pakeitimais alkoholio prekybos srityje planuojama supažindinti Vilniaus, Panevėžio ir Utenos apskričių policijos pareigūnus ir savivaldybių tarnautojus.

UA-79662928-1