DEPARTAMENTAS TĘSIA MOKYMUS SPECIALISTAMS, KAIP VYKDYTI KOKYBIŠKĄ PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCIJĄ

Data

2017 03 15

Įvertinimas
0
2017-03-15 mokymai.jpg

Departamentas toliau dirba prevencijos kokybės srityje ir tęsia kokybės standartų taikymo mokymus. 2017 m. kovo 14 ir 15 dienomis vyksta dar dveji mokymai, kurių tikslas – supažindinti Lietuvos specialistus, dirbančius prevencijos srityje, su Europos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės standartais, padėti ir skatinti vykdyti kokybišką prevencinę veiklą.

Mokymuose dalyvauja ir praktiškai dirbti su minėtais standartais išbando 36 Vilniaus vaikų socializacijos centro, Valstybinio psichikos sveikatos centro, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro, Vilniaus kolegijos, Vilniaus regiono mokyklų, profesinio rengimo centrų, bei Vidaus reikalų ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, Kalėjimų departamento atstovai.

Kviečiame visus specialistus, dirbančius prevencijos srityje, dalyvauti balandžio 25 ir 26 dieną organizuojamuose mokymuose. Registraciją į mokymus rasite nuorodoje http://ntakd.lrv.lt/lt/apklausos. Dėl tolimesnių mokymų, sekite mūsų tinklalapį.

Taip pat siūlome susipažinti su Departamento 2016 m. išverstu, adaptuotu ir išleistu Europos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės standartų vadovo sutrumpintu variantu. Mes tikimės, kad leidinys bus naudingas Lietuvos specialistams, kurie kuria, vykdo, vertina ar finansuoja psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos priemones, taip pat politikos formuotojams, Narkotikų kontrolės ir Vaiko gerovės komisijų nariams, ir prisidės prie mūsų šalyje vykdomos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės gerinimo. 

UA-79662928-1